DRUKARNIA

Drukarnia cyfrowa aledruk powstała jako wyspecjalizowany dział agencji reklamowej iads. W branży poligraficznej działamy od kilku lat w tym czasie nauczyliśmy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych klientów. Nasza drukarnia cyfrowa zapewnia klientom wysokiej jakości druk kolorowy i czarno-biały już od jednej sztuki.

Zaczynaliśmy jak każdy, od podstaw. Rozwijaliśmy się tak szybko jak rozwijał się nasz park maszynowy, i chłonęliśmy każdą niemal nowinkę techniczna pojawiającą się w poligrafii arkuszowej.

Druk cyfrowy jest doskonałym rozwiązaniem dla małych i średnich nakładów. Zapewnia niską cenę jednostkową oraz szybki czas realizacji a równocześnie jakość porównywalną z drukiem offsetowym. Jest niezastąpiony w produkcji wizytówek, plakatów itp. Jednocześnie pozwala na personalizację druku, każdy plik w nakładzie może być inny - zaproszenia, listy, kartki okolicznościowe i recepty drukowane praktycznie od ręki.

Zapewniając kompleksową obsługę oferujemy również druk offsetowy aby zapewnić konkurencyjne ceny dla klientów potrzebujących wysokich nakładów. Pełen wachlarz świadczonych usług pozwala na realizację całego cyklu produkcyjnego, od koncepcji i prac projektowych, po skład i druk.

Ciągłe starania o utrzymanie najwyższej jakości oraz terminowego oddawania powierzonych nam prac, sprawiła że wielu klientów związało się z nami na stałe.

Ryzykując niemałe pieniądze i poświęcając nie jedne wakacje oto mamy możliwości o jakich na początku nawet nie marzyliśmy. Mało jest takich produkcji których nie robimy. Nasza oferta to jedynie pakiet najbardziej popularnych produktów, które dzięki standaryzacji możemy zaproponować w bardzo przystępnych cenach.
© 2006-2017 aledruk
wszystkie ceny podane na stronie są cenami netto VAT 23%
Wszystkie ceny mogą ulec zmianie. Cenę potwierdzamy w dniu złożenia zamówienia.
Minimalne zamówienie 20,00 zł netto
wizytówki